David Macháč

Fotograf

Jmenuji se David Macháč a vítám vás na svých webových stránkách týkajících se fotografických služeb. Fotografování je nejen mou prací, ale zároveň největším koníčkem, kterému se věnuji již přes dvacet let. Do svých fotografií vkládám svůj osobitý přístup, který je však vždy v rovnováze s požadavky a představami klienta, aby byla zaručena spokojenost na obou stranách.

Nabízím zajištění profesionálních fotografických služeb v oblastech reklamní, technické či produktové fotografie. Zhotovím vám také portrétní fotografie využitelné k nejrůznějším účelům, pracovní či rodinné portréty a svatební fotografie. Můžete si domluvit fotografování v ateliéru nebo mimo něj. Zabývám se i digitalizací a převodem analogových médií (negativů, fotografií aj.) do digitální podoby a reprodukcí tištěných či obrazových materiálů.

Základní informace o možnostech fotografování naleznete na tomto webu v jednotlivých sekcích.

V případě, že vás má nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat.

Těším se na spolupráci s vámi!

David Macháč

Volná tvorba, výstavy, workshopy

V rámci fotografické tvorby se věnuji fotografickým projektům, kterými vyplňuji své volnočasové aktivity. Mezi aktivní projekty patří bezesporu Zahrádkáři. V tomto projektu se věnuji fenoménu zahrádkářských kolonií a to nejen v České republice.

Při své fotografické činnosti pořádám spolu se svými kolegy fotografické workshopy. V kurzech se  věnujeme portrétní fotografii, analogové fotografii nebo práci s elektronickými blesky. 

Zahrádkáři

Výstavy

Workshopy

Úspěchy a ocenění, ohlasy v médiích

2017 Nominace na Czech Press Photo s cyklem Zahrádkáři 

2018 Druhé místo v soutěži Śląska fotografia prasowa  


Ohlasy v médiích