Skenování diapozitivů a negativů, filmů a fotografií, převod starých snímků na digitální

Nabízíme vám digitalizaci-skenování diapozitivů a negativů, převod starých snímků na digitální fotografie uložené na flashdisk či další média.

Původní fotografie v nálezovém stavu rozměru 5x7cm. Následující snímek již v upravené podobě.

Nálezová fotografie formátu 40x50 cm. U tohoto snímku byla provedena reprodukce a následná úprava do finální podoby.

Klasický podexponovaný, středoformátový negativ. Snímek byl naskenován a následně upravena jeho expozice.

Skenery

Skener SUPER COOLSCAN 9000 ED umožňuje skenovat filmy 120/220, 35 mm, diapozitivy formátů 6 × 7, 6 × 9,16 mm filmy, filmy z elektronových mikroskopů,

a další.

Skener pracuje s širokým spektrem filmů různých formátů, byl zakomponován speciálně pro profesionály v oblasti statického obrazu. Objektiv skeneru Scanner Nikkor ED s velkým průměrem, třířádkový CCD snímač a LED světelný zdroj s tyčovým rozptylovačem světla, byly vylepšeny pro ještě kvalitnější obraz a vyšší rychlost skenování. Všechny tyto špičkové vlastnosti vás staví na špici v oblasti profesionální práce se statickým obrazem.

Hlavní charakteristika:

◾multiformátové skenování (120/220,35 mm, atd.),

◾optické rozlišení 4000 dpi,

◾lóbitový A/D převodník,

◾vysoká rychlost skenování (35 mm diapozitiv: 40 s; 6 × 9: 185 s),

◾rychlé zaostřování a zobrazení náhledů,

◾vysoce rychlé rozhraní IEEE 1394,

◾Scan Image Enhancer,

◾systém Digital ICE4 Advanced™ (Digital ICE Quad Advanced)/Digital ICE Professional™.

Perfection V800 Photo

Převeďte všechny cenné vzpomínky na digitální média pomocí tohoto skeneru profesionální kvality s rozlišením 6400 dpi. Model V800 nevyžaduje v podstatě žádnou dobu k zahřívání a je vybaven vysoce kvalitními držáky filmu, které pomáhají rychle dosáhnout špičkových výsledků. Automaticky opraví poškrábané filmy a fotografie a odstraní z nich stopy prachu, takže vaše média budou čistější.

Různá rozlišení

Skener V800 nabízí systém dvou objektivů, který automaticky vybere správný objektiv, a optické rozlišení až 4800 dpi pro odrazové skenování fotografií a až 6400 dpi pro skenování pomocí držáků filmu.

Skenujeme z libovolných zdrojů

Skenujeme 35mm filmové pásy a diapozitivy i filmy středního formátu a velkého formátu s rozměry 4 × 5 palců - ostrý obraz zajišťují vylepšené odolné držáky filmu s ovládáním k nastavení výšky. Zařízení V800 podporuje i nestandardní formáty filmů s rozměry až 8 × 10 palců umístěné přímo na sklo skeneru.

Čistota obrazu

Technologie Digital ICE z filmů1 i fotografií automaticky odstraňuje nedostatky, jako je prach, vlasy, škrábance a otisky prstů, takže s minimálním úsilím vrátí obrazu jeho původní krásu.

Správný odstín

Využijte věrné reprodukce barev díky optické hustotě 4,0 Dmax. Model V800 dokáže detekovat přesný tónový rozsah originálu, takže budete mít jistotu, že nejjasnější a nejtmavší oblasti snímků jsou přesně reprodukovány a odhalí působivé detaily i dynamický rozsah.

Základní funkce

‒Naskenuje vše: Diapozitivy, filmy, střední formát a tištěné materiály

‒Systém dvou objektivů: Přepíná mezi rozlišením 6400 dpi (pro diapozitivy a filmy) a 4800 dpi (pro fotografie)

‒Odstraňuje vady: Technologie Digital ICE vyčistí staré filmy a fotografie

‒Dynamický rozsah: Přesně reprodukuje tónový rozsah a barevné přechody originálu