Realitní fotografie

Fotografie realit, interiérů bytů, budov, chat, hotelů, rekreačních zařízení především pro propagační účely nebo prezentace na stránkách realitních kanceláří určených k následnému prodeji či pronájmu.

Fotografie interiérů

Vlastníte salon, ordinaci, provozovnu, prodejnu, kadeřnictví, barbershop, masážní studio, kavárnu, restauraci, ubytování či realitní kancelář?

Potřebujete kvalitní fotografie těchto prostor? Možná už jste zjistili, že mobilem to není úplně ono…

Více informací včetně ukázek realizací naleznete v kategorii fotografie interiérů po kliknutí na tento řádek.Realitní fotografie

Nabízím možnost zhotovení souboru fotografií charakterizujících daný prostor za účelem následné prezentace v elektronické či tištěné podobě. Na snímcích níže vidíte fotografie vytvořené pro apartmán v Karlově Studánce. Bylo využito ateliérové zábleskové techniky, díky níž na snímku vyniknou sebemenší detaily, ale zároveň je zachována autenticita a čistota daného prostoru.

KATERAIN - HOTEL

KATERAIN ***+ je stylový HOTEL v městské části Opava - Kateřinky, umístěný v blízkosti centra. Fotografie byly vytvořeny pro nově vznikající webovou prezentaci hotelu. Při fotografování kladu důraz na čistotu provedení a zachycení světelné atmosféry jednotlivých pokojů.